BÜTÜNLEME SINAVLARI HAKKINDA

Bahar dönemi bütünleme sınavlarımız vize ve final sınavlarında olduğu gibi internet üzerinden uzaktan yapılacaktır.

Test olarak yapılacak sınavların listesi ve sınav takvimine buradan ulaşabilirsiniz. (11 Haziran 2020' de kısmi güncellemeler olmuştur.)

Klasik sınavların tarihleri için tıklayınız. (09.06.2020 tarihinde eklenmiştir)


BÜTÜNLEME SINAVLARINDA KARŞILAŞACAĞINIZ HERHANGİ BİR SORUNU BİLDİRMEK İÇİN SINAV SORUN BİLDİRİM FORMUNU DOLDURUNUZ. NOT: SINAV SORUN FORMUNUN SINAVIN YAPILDIĞI AYNI GÜN 24 SAAT İÇİNDE YAPILMASI ÖNEM ARZETMEKTEDİR. 

NOT:  Bu listede yayınlanan saatler taslak saatlerdir ve sistemin yoğunluğuna göre sınav saatlerinde değişiklik yapılabilir. Öğrenciler sınavlardan evvel saat ve tarihleri tekrar kontrol etmelidirler.

ORTAK ZORUNLU DERSLER HAKKINDA:
2019-2020 Eğitim Öğretim yılında uzaktan eğitim yoluyla verilen zorunlu ortak derslerden YDL 182 - YDL 184 -  Bütünleme sınavları gözetimsiz / uzaktan (online)
 olarak 10 Haziran 2020 (Çarşamba) 12:00 - 13:00 saatleri arasında yapılacaktır. Öğrencilerimizin ders ve sınav ile ilgili bütün duyurular için http://ydl.karabuk.edu.tr/ web adresini takip etmeleri önemle rica olunur.

 

AİT 182 kodlu Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II dersinin bütünleme sınavı gözetimsiz uzaktan (online) olarak  10 Haziran Çarşamba günü; saat: 14.00- 15.00 aralığında yapılacaktır. Öğrencilerimizin ders ve sınav ile ilgili bütün duyurular için http://ait.karabuk.edu.tr   web adresimizi takip etmeleri önemle rica olunur.

Türk Dİli II TUR 182 dersinin bütünlemesi için http://tur.karabuk.edu.tr/ web adresini takip etmeleri önemle rica olunur.

ÖNEMLİ NOT: BÜTÜNLEME SINAVLARIYLA İLGİLİ BÜTÜN DUYURULAR VE GÜNCELLEMELER BU BAŞLIK ALTINDA İLAN EDİLECEKTİR. ÖĞRENCİLERİMİZİN SIK SIK BU DUYURUYU TAKİP EDİP KONTROL ETMELERİ ÖNERİLİR.