ÖNEMLİ!! GÜNCEL!! TELAFİ SINAVLARI HAKKINDA
PDF202 Öğretim İlke ve Yöntemleri Doç. Dr. Ramazan Cansoy'un sınavının tekrarı 5 Mayıs saat 18:00'da yapılacaktır.

Daha önce belirtildiği gibi vize telafi sınavları 2-6 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır.

Vize telafi sınavına girecek ğrencilerin sınavla ilgili yaşadıkları sorunları bildiren formlar tek tek incelenmekte olup sistem kayıtlarıyla karşılaştırılmaktadır.

Ayrıca sınavını sorunsuz bir şekilde çözdüğünü düşünen ve fakültemizde 105 öğrenciye de telafi sınavları için bilgilendirme mesajı gelmiştir/gelecektir. Bu öğrencilerin de internet bağlantısının sağlanamaması nedeniyle sınavları kayıt edilmemiş olup, telafi sınavlarına girmelerine karar verilmiştir. Bu öğrencilerin de bilgilendirme mesajlarında belirtilen gün ve saatte sınavlara katılmaları gerekmektedir. Sınav sorun formu doldurmadığı halde kendisine telafi sınav mesajı gelen öğrencizimze msj gelmesinin sebebi budur. Bu öğrencilerimizin sınava girmeleri önemlidir zira sistemde sınav cevap kayıtları yoktur ve girmezlerse vize  notları 0 olarak girecektir

Sınav sorun formu doldurduğu halde telafi sınavına girmeyen öğrencilerimize sistemdeki notları yansıtılacaktır. 
Sınav sorun formlarının incelenmesi devam etmektedir. kesinleşen ders ve öğrenci listeleri için aşağıdaki listeye tıklayınız.  (9-10-11 Nisanda yaoılan sınavlar için itirazlar ve telafiler bir kaç gün içinde eklenecektir.)

Not: Form dolduran her öğrencinin sınav hakkı yoktur. Formlar sistem kayıtlarıyla karşılaştırılarak liste oluşturulmuştur. Listenin devamı ayrıca ilana eklenecektir.
Telafi Sınav Listesi 1


Telafi Sınav Listesi 2 (3 Mayıs tarihinde eklendi)

Not: Telafi Sınav msjları sistemde kayıtlı numaralarınıza gelmektedir.. Mesaj gelmediyse listelerden kontrol ediniz.